Dostawa


Wysyłki zamówień złożonych w Naszym sklepie internetowym realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD. Koszty wysyłki zamówień na terenie Polski to :
– 16 zł przy wcześniejszej wpłacie na konto za pośrednictwem przelewu bankowego lub przy użyciu płatności elektronicznych typu Payu lub Dotpay
– 17 zł przy przesyłce za pobraniem
– 140 zł przy wysyłce paletowej maszyn przemysłowych.

Jednocześnie zaznaczamy, że koszty wysyłki dla wybranych towarów są darmowe. Każdorazowo jest to określone przy produkcie, a dotyczy to głównie maszyn do szycia domowych, hafciarek domowych, maszyno-hafciarek, ploterów tnących i innych produktów o wadze do 30 kg i wartości zamówienia powyżej 300 zł.

W przypadku niektórych towarów, a należą do nich np. stoły krojcze, koszty dostawy podawane są po wpłynięciu zamówienia lub po otrzymaniu zapytania mailowego lub telefonicznego.

Realizujemy też wysyłkę zamówień na teren innych krajów UE. Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą dostawy, prosimy o kontakt mailowy z obsługą Naszego sklepu internetowego.

Możliwy jest odbiór osobisty zamówień złożonych za pośrednictwem Naszego sklepu internetowego. W przypadku odbioru osobistego, Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. O gotowości zamówienia do odbioru zawsze informujemy Kupującego mailowo, chociaż w większości przypadków zamówienie jest gotowe do odbioru natychmiast po złożeniu zamówienia. Jeśli jako forma płatności została wybrana płatność przelewem bezpośrednim na nasze konto bankowe, wydanie towaru następuje po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Po odbiór osobisty zapraszamy do Naszego sklepu stacjonarnego, al. 1000-lecia Państwa Polskiego 6, 15-111 Białystok, w godzinach od 9 do 17 (poniedziałek-piątek) lub od 11 do 14 (sobota).

Czas realizacji zamówień uzależniony jest od dostępności towarów, w zdecydowanej większości jest określony na karcie produktu. Towary dostępne w magazynie “od ręki” wysyłamy do 24 h po otrzymaniu zamówienia (płatność za pobraniem lub zaksięgowanie szybkiego przelewu), przy zamówieniu złożonym do godziny 14, towary wysyłamy zwykle jeszcze tego samego dnia. Przy płatności przelewem za zamówienie, bezpośrednio na nasze konto bankowe, wysyłka następuje w ciągu 24 h od zaksięgowania wpłaty na koncie. Przy zaksięgowaniu wpłaty do godziny 14, wysyłka następuje jeszcze tego samego dnia. Maszyny przemysłowe wysyłane są zwykle w ciągu 3 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienia. Zamówienia staramy się realizować jak najszybciej. Zamówienia nie są wysyłane w soboty, niedziele oraz dni ustawowo wolne od pracy.

W niektórych przypadkach, po uzgodnieniu z Kupującym, możliwa jest wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej, a dotyczyć ona może zamówień zawierających towary o małych wymiarach i małej wadze.